2068
W ramach kursu przygotowawczego prowadzimy zajęcia z
-rysunku odręcznego
-podstaw kompozycji i projektowania
-historii architektury
oraz projektowanie na komputerze w formie zajęć dodatkowych po wcześniejszym zgłoszeniu u prowadzącego.
W I semestrze /wrzesień-grudzień/ uczymy się rysować
-bryły w określonej perspektywie
- proste elementy martwej natury wraz z uwzględnieniem światłocienia

Oprócz tego w trakcie zajęć wykonujemy mnóstwo ćwiczeń umożliwiające pobudzenie Twoich możliwości i predyspozycji Na przykład wykonujesz na formatach A-4 rysunki brył z rzutów, rzuty brył itp.

W II semestrze /styczeń-czerwiec/ uczymy się
- rysować bardziej skomplikowane elementy martwej natury
-układania elementów w określonej kompozycji
- odtwarzać z pamięci martwą naturę, obiekty kubaturowe, zespoły urbanistyczne
-rysujemy z wyobraźni
1. obiekty kubaturowe /wnętrza, z zewnątrz/
2. wnętrza urbanistyczne
3. elementy małej architektury
4. rysujemy ze słuchu /np. na podstawie przeczytanego fragmentu/

Wszystko to rysujemy oczywiście różnymi technikami. Przykładowe tematy zadań egzaminacyjnych znajdujš się w dziale ściągi.

Kurs jest 10-cio miesięczny i trwa do drugiej połowy czerwca - termin uzależniony jest od egzaminu wstępnego. Z racji doświadczenia uważam, że jest to minimum aby dobrze się przygotować do egzaminu. Zdecydowanie bardziej komfortowo mają się Ci, którzy zaczęli się przygotowywać już w II klasie. Ze względu na organizację zajęć jesteście dzielni na grupy - ale to Ty decydujesz kiedy chcesz chodzić - patrz formularz zgłoszeniowy w zakładce "Kontakt". Wcześniejsze zgłoszenie do odpowiedniej grupy bardzo pomaga mi w organizacji zajęć. Zajęcia odbywają się w grupach 7 - 9 osobowych i prowadzone są indywidualnie dla każdego z Was.

I grupa ma zajęcia w godzinach pomiędzy 9.00-12.30, a II-grupa ma zajęcia w godzinach pomiędzy 12.30-16.00 - Zajęcia odbywają się w soboty.
Jeśli chcesz pracować bardziej intensywnie - zapraszam na dodatkowe bezpłatne zajęcia w każdy piątek od godziny 15.00 do 18.30.
Na zajęciach udostępniam wszelkie materiały pomocnicze takie jak: brystol, deski i ołówki.

Prace z roku 2009:


Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009    Prace z roku 2009   


Copyright © 2004